Whatsapp
En İyi Elektrik Tesisat Ustası Firması
7/24 arayabilirsiniz

Kurumsal

Can Elektrik en yakın elektrikçi firması

Kaliteli Malzeme ve İşçilik

Her daim kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ilerleyen Ümraniye elektrik, deneyimli usta ekibiyle sürekli müşteri memnuniyeti ile büyümeye devam etmektedir.

Can Elektrik, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de  yaklaşık 30 yıldan beri sektörde kaliteli projeler ortaya çıkarmakta ve insanların zor durumlarında hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Bu bilinçle yola çıktığımız andan itibaren insanlara en kısa sürede nasıl yardımcı olabiliriz, konusu üzerine yoğunlaşıyoruz. Sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek adına profesyonel çalışma arkadaşlarımızla beraber elektrikçi sektöründe birtakım eğitim ve sertifikasyon çalışmalarına katılıyoruz. Kendimizi bu alanda geliştirerek daha güzel işler ortaya çıkarabilmek, hem bizim için hem de müşterilerimizin zor durumlarında yanlarında olabilmemiz için son derece önemlidir. Bu anlamda çeşitli elektrik tamircisi ve elektrik ustası hizmetleri konusunda tam profesyonel yetkinlik kazanarak çalışmalarımızı sergiliyoruz. Müşterilerimiz de herhangi bir yolda kalma durumlarında bizleri tercih ederek memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Can Elektrik ailesi olarak tüm elektrik arıza durumlarınızın, başarılı bir şekilde ekip arkadaşlarımızla beraber üstesinden geliyoruz. Sizlere birçok konuda hizmet sağlıyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerin içerisinde ‘Elektriksiz kaldığınız zaman ne gibi problemlerle karşılaşırsınız?’ ya da ‘Niçin Elektriksiz kalırsınız?’ sorularının cevaplarını kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Elektrikci ve Elektrik tamircisi hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatlara İstanbul sınırları içerisinde sadece bizim firmamızla birlikte çalışarak elde edebilirsiniz. Sizlere birçok konuda hızlı bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Örneğin, Bir elektrik arızası yaşadığınız bir kaçak akım rölesi problemi sonucunda elektriksiz kaldığınızı düşünün. Böyle bir durumla karşılaşmak elbette ki canınızı sıkacaktır. Sorunun üstesinden gelebilmek için ise bizimle telefon numaramız ya da web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz kısa süre içerisinde gerçekleşecek ve profesyonel ekibimiz sizlere ulaşarak gerekli desteği sağlayacaktır. Bunun dışında Avize Montajı, internet kablosu çekimi ,tv kablosu çekimi , Uydu Sistemleri arızası ve kurulum, görüntülü yada görüntüsüz zil interkom sistemleri gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Kaliteli Malzeme ve İşçilik

Her daim kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ilerleyen Ümraniye elektrik, deneyimli usta ekibiyle sürekli müşteri memnuniyeti ile büyümeye devam etmektedir.

Elektrik Tamir Servisinde Kesintisiz Hizmet

7x24 bizi arayarak teklif alabilir, arızalarınızın giderilmesinde yüksek kaliteyi seçebilirsiniz.

İstanbul'un En İyi Elektrik Ustaları

İleriyi düşünen usta ekibimizle malzemenin kalitesini kullanarak 1. hedefimiz müşterimizin güvenliğini sağlamak ve memnuniyetini arttırmaktır.

Elektrik Tamir Servisinde Kesintisiz Hizmet

Avantajlarımız

7x24 bizi arayarak teklif alabilir, arızalarınızın giderilmesinde yüksek kaliteyi seçebilirsiniz.

5 Yıl Garanti

devamı

İstanbul'un En İyi Elektrik Ustaları

İleriyi düşünen usta ekibimizle
malzemenin kalitesini kullanarak
1. hedefimiz müşterimizin
güvenliğini sağlamak ve memnuniyetini arttırmaktır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

devamı

%100 Müşteri Memnuniyeti

İşinin ehli tecrübeli ustalarımız
en kısa sürede tesisatınızı
kontrolünü tamamlayarak anahtar teslim yapmaktadır.

Her Bütçeye Uygun

devamı

Her Bütçeye Uygun

Tüm elektrik, elektrikçi işlerinde birinci sınıf malzeme ve garantili ürünler her bütçeye uygun olarak yapıyoruz.

Temiz İşçilik

devamı

Temiz İşçilik

Elektrik Tesisat, elektrikçi
işlerinde en ufak kırıntı
döküntü bırakmıyoruz. Tertemiz teslim ediyoruz.
En Yakın Elektrikçi Firması

Kaliteyi Yaşayın

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak, Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

İstanbul'da en yakın elektrikçi Hizmetleri

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamızda kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü taahhüt işleri ile gerekse ürettiği projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Firmamız da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

HEMEN ARA